Gydomoji kosmetika Facebook
Natūrali ir ekologiška kanapių kosmetika
Pinigų grąžinimo garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
8 675 90667

Sveiki ir gražūs nagai


Apie nagus

Nagų pagrindą sudaro proteinas keratinas, taip pat nagų sudėtyje yra kalcio, geležies ir vandens. Nagų paviršius padengtas lipidų plėvele, kurios dėka nagai atrodo lygūs ir blizga. Rankų nagai auga vidutiniškai 0.1 mm per dieną, kojų – dukart lėčiau. Nagai ant kojų atsinaujina apytiksliai per vienerius metus, tuo tarpu rankų nagai - per pusmetį.

Kaip prižiūrėti nagus

Per dieną nagus paveikia daugelis žalingų veiksnių, kurie lemia, kad nagai suskilinėja, išsausėja, pirštai ir nagai deformuojasi, nagai susisluoksniuoja ir tampa trapūs.

Kaip elgtis, norint išsaugoti gražius ir sveikus nagus:

·         Namų ruošos darbus atlikite dėvėdami pirštines: jos apsaugo nuo kenksmingų ir žalingų valiklių žalos rankoms ir nagams.

·         Pernelyg ilgai nelaikykite rankų vandenyje: taip pat kaip rankų oda, taip ir nagai tampa silpnesni, nagų lipidų plėvelė sunaikinama, todėl nagai tampa trapūs, o paviršius – nelygus.

·         Nenaudokite nagų priežiūros priemonių, turinčių formaldehido. Pavyzdžiui, netrukus po nagų stipriklio su formaldehidu panaudojimo nagai tampa labai trapūs, pradeda lūžinėti ir pageltonuoja (formaldehidas sunaikina keratino struktūrą ir sumažina atkuriamumą).

·         Nenaudokite dirbtinių nagų: nagai negali kvėpuoti ir gali būti stipriai paveikti klijų ir stiprių cheminių medžiagų. Kai kuriais atvejais gali atsirasti grybelinių infekcijų.

·         Retkarčiais pamasažuokite nagus: masažuodami nagų galiukus stimuliuojate kraujo ir limfos cirkuliaciją.

·         Subalansuokite mitybą. Labai svarbu, kad pasisavintumėte pakankamai vitaminų ir mineralų.

Ecrinal nagų priežiūros priemonių unikalumas

Nagai turi būti ir stiprūs, ir atsparūs žalingiems veiksniams. Ecrinal pasirinko komponentus, kurie užtikrina maksimalų efektyvumą ir gebėjimą atstatyti pažeistus nagus.

Visi Ecrinal produktai yra be parabenų, acetono, formaldehido ir tolueno – cheminių medžiagų, kurios labai žaloja nagus, tačiau dažnai naudojamos kosmetikoje.

·         Parabenai yra sintetinės medžiagos, naudojamos kaip konservantai. Parabenai gali sukelti alergines reakcijas, lemti padidėjusį svorį ir pagreitinti odos senėjimą. Kosmetika be parabenų - tai kosmetika, kurioje konservavimui nenaudojamos žalingos cheminės medžiagos.

·         Acetonas džiovina nagus ir pirštų odeles, išplonina nagus ir keičia jų natūralią sandarą.

·         Formaldehidas paveikia nago struktūrą taip, kad nagai tampa trapūs, lūžinėjantys ir gali pageltonuoti.

·         Toluenas yra cheminė medžiaga, kuri dėl aštraus kvapo dirgina akis, įkvėpus gali paveikti centrinę nervų sistemą, plaučius, sukelti apsvaigimą, nuovargio jausmą ir galvos skausmus.

Ingredientai Ecrinal kosmetikoje

·         ANP® - išskirtinis ir tarptautiniu mastu patentuotas ingredientas, kurį Ecrinal naudoja kosmetikos linijoje nagams ir plaukams. Tai yra natūralus svarbiausių riebalinių rūgščių kompleksas. Jis skatina keratinio gamybą, taip atstatydamas pažeistus nagus ir užtikrindamas, kad jie išliktų sveiki ir natūraliai gražūs.

·         Silk Lipesters® (šilko lipidai) - taip pat unikali patentuota medžiaga, kuri aprūpina nagus amino rūgštimis, skatinančiomis augimą. Medžiaga turi atkuriamąjį ir antibakterinį poveikį.

·         Provitaminas B5 – drėkina ir maitina nagus bei skatina jų augimą.

·         Methiosil® mikrosferos – padeda užtikrinti natūralų nago tvirtumą ir atsparumą. Taip pat suaktyvina keratino veiklą.

·         Cisteinas – amino rūgštis, pagreitinanti nagų augimą. Maitina, sustiprina ir skaistina nagus. Atstato nagus po dirbtinių nagų sukeltos žalos.


Kaip spręsti problemasPloni ir trapūs nagai


Nagų maitinimui skirtas kremas nagų stiprinimui, o apsaugai nuo grybelinių infekcijų, sustiprinimui ir pažeistų nagų atstatymui padeda nagų stipriklis su vitaminais ir šilko lipidais. Nagų apsaugai, sustiprinimui ir sveikam blizgesiui naudokite viršutinį sluoksnį nagų lakui (topcoat).

Deformuoti ir dirbtiniai nagai

Naudokite
kremą nagų stiprinimui, kad atstatytumėte viršutinį nago sluoksnį. Formai aplink nagus pagražinti skirtas nagų odelių minkštiklis. Nago paviršių išlyginsite su nagų lako pagrindu (basecoat). Naudojantiems dirbtinius nagus rekomenduojame nagų atstatymo serumą

Pageltę nagai

Jei nagai pageltę, sveiko nago atstatymui pirmiausia naudokite
kremą nagų stiprinimui. Jei nagų išvaizdą reikia pagerinti labai skubiai, patariame naudoti nagų lako pagrindą.


          


Prevencija nuo grybelio


Priešgrybelinė nagų stiprinimo priemonė saugo nuo nagų
grybelio. Sukuria nepalankią terpę grybelinėms infekcijoms
atsirasti ir kovoja su jomis. Taip pat stiprina nagus ir skatina
augimą
. Su šilko lipidais®, arbatmedžio aliejumi ir ANP®.
                               |    |  
Prenumeruok mūsų naujienas ir apie akcijas sužinok pirmas!
'.$close_txt.'