Gydomoji kosmetika Facebook
Natūrali ir ekologiška kanapių kosmetika
Pinigų grąžinimo garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
8 675 90667

Šildantys ir vėsinantys tepalai sportuojantiems - kada kokį rinktis?

Egzistuoja itin didelė įvairovė produktų, kurie gali padėti esant sporto traumoms. Todėl paprastam pirkėjui tinkamo produkto paieška gali tapti tikru iššūkiu. Kuomet vieni produktai šildo, o kiti šaldo, kaip žinoti kurį kada naudoti? Tam, kad nesuklystumėte rinkdamiesi teisingą priemonę pateikiame Jums esminius skirtumus tarp šaldančių ir šildančių gelių.

Kaip veikia vėsinantys geliai?

Šaltis gelbsti sumažindamas tinimą ir kovojant su raumenų spazmais. Šaldantys produktai veikia lokaliai, sutraukdami kraujagysles ir apribodami kraujo patekimą į sumuštas kūno vietas. 
Toks šaldantis ingredientas, kaip mentolis suaktyvina odoje esančius nervinių galūnių receptorius (TRPM8). Šie receptoriai yra atsakingi už signalų siuntimą smegenims dėl šalčio pojūčio. Tuo pat metu, kai smegenys gauna signalą apie šaltį, yra stabdomas kitų nervų perduodamas signalas. Todėl šaldantys kremai su mentoliu yra ypač efektyvi priemonė.




Kada (ne)naudoti šildančius produktus?


Šiluma suaktyvina kraujo cirkuliaciją.
Kovai su mėšlungiu gali padėti šildančių gelių, masažo bei tempimo pratimų kombinacija.
Kaip tiksliai šiluma veikia, esant raumenų įtampai, nėra žinoma, tačiau yra manoma, kad šildantys geliai nuramina nervus, sukeliančius raumenų spazmus ir skatina endorfinų gamybą (chemikalas, kuris blokuoja signalus).
Šildantys geliai taip pat gerina raiščių lankstumą ir yra puikiai tinkami naudoti, kaip apšilimo priemonė, pradedant sportuoti.
Kamparas, esantis šildančių produktų sudėtyje, veikia kaip anestetikas ir priešbakterinė priemonė. Kapsaicinas, išgaunamas iš čili pipirų, malšina įtampą.


Mūsų parduotuvėje rekomenduojame įsigyti:

Šildomąjį gelį sportuojantiems Akileine START lokalizuotam poveikiui
Šildomąjį aliejų sportuojantiems Akileine START apsaugai nuo šalčio ar drėgmės platesnio spektro masažiniams įtrinimams.

Natūralumo šalininkams rekomenduojame įsigyti:
Šaldomąjį gelį raumenims, sąnariams, nugarai Mentholka
Natūralų šildomąjį gelį Thermolka
 
                               |    |  
Prenumeruok mūsų naujienas ir apie akcijas sužinok pirmas!
'.$close_txt.'