Gydomoji kosmetika Facebook
Natūrali ir ekologiška kanapių kosmetika
Pinigų grąžinimo garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
8 675 90667

Priemonės nuo celiulito

Celiulitas – tai duobėta ir nelygi oda, dėl įvairių priežasčių susiformuojanti aplink moterų sėdmenis ir šlaunis. Dažniausiai pagrindinė nelygios odos sukelta problema yra psichologinė  - dėl celiulito moterys gėdijasi ar vengia dėvėti maudymosi kostiumėlius, nejaukiai jaučiasi apsinuogindamos ryškesnėje šviesoje ir mažiau pasitiki savimi. Dažnai tam, kad atsikratytų celiulito, moterys ryžtasi varginančioms dietoms ar alinančiam sportui, tačiau tai nepadeda kovoti su problema ir ją tik pagilina.
 
Skiriamos trys pagrindinės celiulito klasifikacijos:
1. Pirmo laipsnio celiulitas – akivaizdūs simptomai nėra matomi, tačiau jau galima aptikti struktūrinių ląstelių pokyčių kai ląstelės tiriamos mikroskopu.
2. Antro laipsnio celiulitas – tai pasireiškia sumažėjusiu odos elastingumu, žemesne odos temperatūra ir blyškumu. Šie simptomai atsiranda virš struktūrinių ląstelių pokyčių, minimų pirmoje klasifikacijoje.
3. Trečio laipsnio celiulitas – pasižymi anksčiau paminėtais simptomais + odos šiurkštumu ir atsiradusiais įdubimais, kurie primena apelsino žievelę. Nors celiulitas gali pasireikšti tiek vyrams, tiek moterims, moterys yra labiau linkusios į celiulitą dėl riebalinių ląstelių ir jungiamojo audinio struktūros ir savybių.
 
Priežastys

Tikslios celiulito atsiradimo priežastys nėra visiškai aiškios, tačiau nustatyta, jog kai kurie žmonės yra labiau linkę į celiulitą nei kiti. Žemiau išvardinami keli rizikos faktoriai ir išskiriamos priežastys:
 
Lytis ir hormonai. Tiek vyrai, tiek moterys gali turėti celiulito problemų. Nors moterims tai pasitaiko žymiai dažniau, celiulitas dažnai gali atsirasti pas vyrus, kurie turi nepakankamą androgenų (vyriškų hormonų) kiekį. Moterys, kita vertus, yra daug labiau linkusios turėti celiulito. Manoma, jog iki 90 % brendimo sulaukusių merginų jau turi apelsino žievelės sindromą.
 
Šalia didesnio estrogeno (moteriško hormono) kiekio, kuris užima labai svarbų vaidmenį formuojantis celiulitui, moterys taip pat pasižymi kitokiu riebalinių ląstelių pasiskirstymu nei vyrai. Mokslininkai mano, jog šis skirtumas yra gamtos suformuotas būdas užtikrinti, jog moteris turėtų pakankamai atsargų nėštumo ir maitinimo krūtimi metu.
 
Genetika. Kartais tam, jog celiulitas pradėtų formuotis,  pakanka, kad šeimoje būtų polinkis į tai. Labai tikėtina, kad jei jūsų mama turi celiulito ant kojų ir sėdmenų, tai ir jūs jo turėsite. Tyrimai rodo, jog paveldėtas tam tikras poodinis riebalų pasiskirstymas, odos būklė, lėtesnė medžiagų apykaita ar sutrikusi kraujotaka turi didelę įtaką celiulito formavimuisi ir atsiradimui.
 
 
Amžius. Kai kalbame apie rizikos faktorius ir tikimybę celiulitui atsirasti, turime nepamiršti amžiaus svarbos. Metams bėgant, oda tampa mažiau elastinga ir plonesnė, o tai neabejotinai daro celiulitą labiau pastebimą.
 
Dietos ir gyvenimo būdas. Dieta, ypač prasta, gali būti dar vienas labai svarbus celiulito atsiradimo faktorius. Netenkant daug skysčių, oda tampa mažiau elastinga, o per didelis angliavandenių ir druskos vartojimas maisto racione gali tik paskatinti celiulito formavimąsi. Patartina valgyti daugiau ląstelienos ir naudoti daugiau skysčių. Būtina atkreipti dėmesį, jog celiulitui formuotis puikiai padeda padidėjęs stresas, rūkymas, dažnas alkoholio vartojimas bei sėdimas, ramus gyvenimo būdas.
 
Priemonės ir priežiūra

Celiulito požymiams sumažinti ir panaikinti būtinos kompleksinės priemonės: reguliari ir sveika mityba, aktyvus gyvenimo būdas ar
sportas ir anticeliulitiniai kremai, kurie padeda geriau skaidyti riebalus, užkerta kelią naujų riebalinių ląstelių atsiradimui ir gerina skysčių cirkuliaciją audiniuose. Tai patikimas būdas atsikratyti celiulito ir vėl pasitikėti savimi.
 
Dar visai neseniai buvo sukurta žaliosios kavos ir matės formulė, kuri labai aktyviai padeda koreguoti kūno formas. Tuo pasižymi ir liekninamasis anticeliulitinis kremas Heliabrine, kuris padės atsikratyti celiulito ir leis pasidovanoti pasitikėjimo savimi kupiną vasarą. Kremo veiksmingumą užtikrina patentuotas natūralus lieknėjimo kompleksas "Žalia kava ir matė", kuris skatina susikaupusių riebalų mažėjimą bei užkerta kelią jų atsiradimui. Kremas padeda kovoti su celiulito sukeltais procesais gerindamas skysčių cirkuliaciją audiniuose.
                               |    |  
Prenumeruok mūsų naujienas ir apie akcijas sužinok pirmas!
'.$close_txt.'