Gydomoji kosmetika Facebook
Natūrali ir ekologiška kanapių kosmetika
Pinigų grąžinimo garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
8 675 90667

Plaukų priežiūra vasarą

Nors vasara suteikė labai daug džiaugsmo, didžiulis karštis ir saulė gali turėti rimtos žalos plaukams, odai ir sukelti sveikatos problemų. Plaukus plaikstantis vėjas, kaitri saulė ir sūrus vanduo per vasarą mūsų plaukams pakenkia labai stipriai. Ypač didelis karštis plaukams kenkia dar labiau nei odai. Tad ką daryti, kad plaukai išliktų gražūs ir sveiki net po labai karštos vasaros?

Nukirpkite plonus, išsišakojusius plaukų galiukus. Įsitikinkite, kad pakankamai dažnai pakerpate plaukų galiukus - išsišakojimai, atsirandantys plauko pabaigoje, plečiasi aukštyn ir nenukirpti kenkia plaukui. Specialistai pataria plaukų galiukais pasirūpinti kas 6 savaites - tai padės išsaugoti sveikus ir gražius plaukus.

Nuolat drėkinkite plaukus. Tam geriausiai tinka nenuplaunami plaukų aliejai, tepami būnant saulės atokaitoje ir prieš maudantis vandenyje. Grožio specialistai pastebi, jog tokia drėkinanti ir maitinanti priemonė ypač veiksminga vasarą, nes nuo karščio plauko ląstelės atsiveria ir todėl aliejus įsigeria geriau.

Žnyplės plaukams - tik ne vasarą! Šiltojo sezono metu specialistai pataria kiek galima rečiau naudoti plaukų džiovintuv
ą ir karštas plaukų formavimo priemones - tiesintuvus ar žnyples. Jei labai norisi žaismingos šukuosenos, bangeles gali padėti suformuoti dar neišdžiuvus plaukams susuktas kuodas ar plaukų putos.

Kada paskutinį kartą naudojote plaukų kaukę? Norėdami nuolat pakankamai drėkinti ir maitinti saulės pažeistus plaukus, naudokite gilaus poveikio plaukų kaukes nors kartą per savaitę - palikite kaukę ilgesniam laikui ir pabūkite kuo šiltesnėje aplinkoje - galite palaikyti suvyniojus į rankšluostį ar pabūti pirtyje - taip plaukas geriau atsiveria ir kaukė gali giliau maitinti plaukus
.


                               |    |  
Prenumeruok mūsų naujienas ir apie akcijas sužinok pirmas!
'.$close_txt.'