Gydomoji kosmetika Facebook
Natūrali ir ekologiška kanapių kosmetika
Pinigų grąžinimo garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
8 675 90667

Plaukų priežiūra pavasarį

Kaip atgaivinti plaukus pavasarį?

Keičiantis metų laikams plaukų tekstūra taip pat keičiasi, nuo sausų ir statiškų žiemą iki pasišiaušusių ir išblukusių vasaros metu.
Žiemą dėvime kepures, gobtuvus, būname tai šiltoje patalpoje, tai šaltyje - visa tai turi didelę įtaką plaukų būklei. Pavasarį neretai pastebime, kad plaukai trapūs ir sausi. Tinkamas pasiruošimas kiekvienam sezonui gali padėti Jums išlaikyti sveikus plaukus ištisus metus. Susipažinkime su naudingais patarimais ir plaukų grožio receptais.

Plaukų slinkimas
 
Pavasarį mums pradeda trūkti įvairų vitaminų bei mineralų, tad ir plaukai gali pradėti slinkti, kadangi jų svogūnėliams stinga būtinų maistinių medžiagų. Galime galvoti, kad tai trumpalaikis dalykas, ir nekreipti dėmesio, tačiau protingiau ir efektyviau būtų savo plaukais tiesiog visapusiškai pasirūpinti.

Pamaitinkime plaukus iš vidaus
Visų pirma, svarbu paminėti, kad net pats geriausias šampūnas nepadės, jeigu maitinsitės netinkamai. Plaukai slenka ir lūžinėja, jeigu organizme trūksta geležies, kalcio, vario, A, C, E, B grupės vitaminų, polinesočiųjų riebalų rūgščių ir kitų biologiškai veiklių medžiagų.
Kad plaukai būtų tvirti, gyvybingi, vešlūs ir neslinktų, kartu su subalansuota mityba specialistai rekomenduoja naudoti veiksmingas plaukų priežiūros priemones. Kuo anksčiau susirūpinsite, tuo lengviau bus kovoti ir sustabdyti plaukų slinkimą, išvengti didelio kiekio plaukų praradimo. 
 
Naudokime plaukų slinkimą stabdančias ir augimą skatinančias priemonės
Patariama naudoti tos pačios serijos kosmetikos priemones - jose esančios sudedamosios dalys papildys viena kitos veikimą. 
Mūsų asortimente rasite plaukų priežiūros liniją Ecrinal, kurioje pagrindinis akcentas yra augimo aktyvatorius - A.N.P.® - speciali Omega 3 ir Omega 6 turinti formulė. Ecrinal plaukų šampūnai ir losjonai gali būti naudojami ir kaip intensyvios priežiūros dalis, ir kaip plaukų augimą skatinančios priemonės. Plačiau apie plaukų slinkimą ir jo priežastis skaitykite čia.
 
 

Pleiskanojimas

Odos raginio sluoksnio lupimasis ir atsinaujinimas yra normalus reiškinys, paprastai nematomas plika akimi. Kai jis tampa matomas, tai vadinama pleiskanojimu. Pleiskanos būna dviejų rūšių: riebios ir sausos. Pastarųjų atsiranda dėl odos sausumo, kurį sukelia sutrikusi riebalų liaukų veikla ir netinkama galvos odos priežiūra (kai kurie šampūnai gali išsausinti odą ir sukelti pleiskanojimą bei stiprų niežėjimą). Riebiojo pleiskanojimo priežastis – seborėja. Ji siejama su žmogaus organizmo endokrininių liaukų veikla, t. y. padidėjusiu androgenų aktyvumu.
Kai seborėja pažeidžia tik galvos odą, ją prižiūrėti kiek lengviau. Kosmetikos priemonėmis (specialiais šampūnais, balzamais, losjonais) bandoma ne tik pašalinti riebalų perteklių, bet ir reguliuoti riebalinių liaukų veiklą.. Taip dažnai siekiama prislopinti jų veiklą, pašalinti mikroorganizmus, skaldančius odos paviršiaus riebalus.
 
Normalios galvos odos priežiūra ir drėkinimas

Trinkti plaukus rekomenduojama vėsiu vandeniu. Kuo plaukai riebesni, tuo vėsesnis vanduo turėtų būti. Atkreipkite dėmesį, kad pagrindinė taisyklė yra nuolatos stebėti savo plaukų būklę. Jeigu pastebite, kad plaukai tampa šiurkštūs, juos sunku iššukuoti, o galiukai pradeda skilinėti, būtinai įtraukite į savo plaukų priežiūros rutiną gilaus kondicionavimo procedūrą, t.y. naudokite plaukų kaukes bent kartą per savaitę, o balzamą ar kondicionierių kaskart plaunant galvą. Tačiau, jei Jūsų plaukai ima riebaluotis atitinkamai sumažinkite drėkinamųjų priemonių naudojimą.
Patartina rinktis tokius plaukų priežiūros gaminius, kurie savo sudėtyje turi vertingų veikliųjų medžiagų. Šampūnai, balzamai, kaukės su įvairiais aliejais, proteinais, kitomis veikliosiomis medžiagomis padeda atstatyti plaukams padarytą žalą, ir tuo pačiu sugrąžina plaukų blizgesį, kurio trūko žiemos metu.
Venkite naudoti tokias plaukų trinkimo priemones, kaip „du viename“. 
                               |    |  
Prenumeruok mūsų naujienas ir apie akcijas sužinok pirmas!
'.$close_txt.'