Gydomoji kosmetika Facebook
Natūrali ir ekologiška kanapių kosmetika
Pinigų grąžinimo garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
8 675 90667

Pinigų grąžinimo garantija

Visoms prekėms, pirktoms GydomojiKosmetika.lt internetinėje parduotuvėje, galioja pinigų grąžinimo garantija. UAB "Medkosmetika" įsipareigoja pakeisti arba grąžinti sumokėtus pinigus už netinkamos kokybės prekes - jeigu prekė yra su gamybiniu defektu arba neatitinka gamintojo nurodytų specifikacijų.

Prekės grąžinimas. Dėl netinkamos kokybės prekių grąžinimo klientas gali pateikti reikalavimą per 7 darbo dienas nuo prekių pristatymo. Grąžinama prekė turi būti nepažeista ir supakuota originalioje pakuotėje. Prekės nėra grąžinamos, jeigu jos pirktos ne GydomojiKosmetika.lt internetinėje parduotuvėje, jei prekės buvo sugadintos tyčia ar dėl neatsargumo (paveiktos cheminėmis medžiagomis, aštriais objektais, aukšta temperatūra ir t.t.), arba jei buvo pažeistos prekės naudojimo ar saugojimo taisyklės. Norėdamas grąžinti netinkamos kokybės prekę, klientas privalo kreiptis į UAB "Medkosmetika" ir pranešti apie norimą grąžinti prekę. Klientas gali kreiptis telefonu arba el. paštu info@medkosmetika.eu

Grąžindamas prekę, klientas pats apmoka prekės pristatymo išlaidas. UAB "Medkosmetika", įsitikinusi, kad prekė buvo grąžinta dėl netinkamos kokybės, grąžina klientui prekės pristatymo išlaidas ir už prekę sumokėtą sumą arba prekę pakeičia nauja. Visos grąžinamos prekės turi būti nepažeistos ir supakuotos originalioje pakuotėje. Prekės, kurios yra greitai gendančios arba kurių galiojimo laikas greitai pasibaigia, negali būti grąžinamos.

Grąžindamas prekę klientas turi nurodyti siuntėjo adresą. UAB "Medkosmetika" neatsako už siuntinius, kurie buvo išsiųsti netinkamai nurodžius adresą arba kurie buvo prarasti. Pinigai grąžinami pervedant juos į kliento sąskaitą per 5 darbo dienas nuo tos dienos, kai prekė pasiekia UAB "Medkosmetika" ir įsitikinama, kad prekė yra netinkamos kokybės.

                               |    |  
Prenumeruok mūsų naujienas ir apie akcijas sužinok pirmas!
'.$close_txt.'