Gydomoji kosmetika Facebook
Natūrali ir ekologiška kanapių kosmetika
Pinigų grąžinimo garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
8 675 90667

Odos pigmentacija

Skirtingi pigmentacijos tipai

Nuo 30-ties metų daugelio moterų odoje pradeda atsirasti pigmentacijos nelygumų. Pigmentacija yra skirstoma į 4 kategorijas:
 
 
Lentigo - maža, aiškiai apibrėžta, pigmentuota dėmė, kurią supa normaliai atrodanti oda. Paprastai šios dėmės gali atsirasti dėl odos senėjimo. Vadinamoji soliarinio lentigo dėmė atsiranda dėl perdėto deginimosi.
 
Melasma, kai veidas nusėjamas rudomis dėmėmis. Melasma gali atsirasti dėl hormoninio disbalanso, kai kurių vaistų vartojimo ar moterims nėštumo metu (nėščiosios kaukė), kuomet nenaudojama jokių odos apsaugos priemonių.
 
Kepenų dėmės yra panašaus dydžio veido odos dėmės, rusvai rudos spalvos ir labai panašios į kepenų spalvą. Jei nebuvo paisoma tinkamos priežiūros deginantis prieš saulę, pamatysite ant veido, rankų, arba krūtinės kepenų dėmes.
 
Po-uždegiminė pigmentacija, kai odos spalvos pakitimo vieta sutampa su ankstesnių uždegimų ar sužalojimų vietomis. Pakitimai odoje išlieka dar ilgą laiką po to, kai pagrindinė uždegimo priežastis yra išnykusi. Šie odos pakitimai yra visiškai nekenksmingi, tačiau gali sukelti psichologinį diskomfortą.


Priežastis - sutrikusi melanino gamyba
Odos spalvą nulemia tam tikros odos ląstelės vadinamos melanocitais. Jos gamina pigmentą melaniną, kuris suteikia odai specifinę spalvą. Priklausomai nuo melanino kiekio oda gali patamsėti arba pašviesėti. Kaitinimasis saulėje, odos senėjimas ir genetika yra pagrindiniai faktoriai, kurie daro įtaką melanino gamybai. Sutrikus melaniną gaminančių odos ląstelių melanocitų veiklai ir jų kiekiui pakinta odos pigmentacija.

Kova su hiperpigmentacija

Apsisaugoti nuo tamsių dėmių ir atgauti spindesį bei tolygią odos išvaizdą gali padėti geras odos priežiūros režimas:

• Hiperpigmentacijos formavimasis yra ilgalaikis procesas, kuris reikalauja reguliarios odos priežiūros. Kiekvieną rytą tepkite kremą nuo pigmentacijos ant veido ir kaklo.
• Būtinai apsaugokite savo odą nuo UVA ir UVB spindulių. Jei ketinate ilgą laiką praleisti saulėje, naudokite apsauginį kremą, turintį aukštą apsaugos faktorių.

Jūsų dermatologas gali rekomenduoti Jums įvairias procedūras, koreguojančias tamsias dėmes (lazeris, odos šveitimas, krioterapija ir pan.). Gydytojas taip pat gali tiksliai diagnozuoti odos būklę bei paskirti tinkamus produktus tamsių dėmių gydymui.

Siūlome šiuos produktus nuo pigmentinių dėmių:
Kremas nuo pigmentinių dėmių ir odos senėjimo Helixience. Prabangus itin aktyvios sudėties kremas skirtas odos senėjimo požymių ir "nėščiosios kaukės" korekcijai.
Serumas nuo pigmentinių dėmių ir odos senėjimo Helixience. Serumas skirtas kasdienei pigmentinių dėmių turinčios ir senstančios odos priežiūrai.

Skaitykite daugiau apie apsaugą nuo saulės spindulių: Apsauga nuo saulės - UVA, UVB spinduliai ir SPF faktorius
                               |    |  
Prenumeruok mūsų naujienas ir apie akcijas sužinok pirmas!
'.$close_txt.'