Gydomoji kosmetika Facebook
Natūrali ir ekologiška kanapių kosmetika
Pinigų grąžinimo garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
8 675 90667

Natūralus aknės gydymas

10 patarimų aknės kontrolei

Siūlome 10 lengvų ir  veiksmingų žingsnių aknės odos priežiūrai.

- Venkite streso. Tyrimai parodė, kad stresas ne tik sukelia aknės paūmėjimą, bet ir pablogina bendrą odos būklę. Pabendraukite su draugais, paklausykite mėgstamos muzikos arba pasivaikščiokite parke. Yra daug dalykų, kuriuos galite daryti, kad atsikratytumėte streso.

- Pabūkite saulėje ir gryname ore. Saulė organizme stimuliuoja būtino sveikai odai vitamino D gamybą. Grynas oras ir saulė taip pat gali sumažinti stresą ir padidinti deguonies patekimą į odą. Tačiau saulėje negalima per daug nudegti. Stipriai nudegusi oda ant paviršiaus suformuoja sluoksnį, kuris nenusilupa pakankamai greitai ir gali užkimšti poras.

- Pagal galimybes stenkitės būti be makiažo. Makiažo priemonės gali užkimšti poras, atsirasti daugiau inkštirų ir spuogų. Jei vis tik turite būti su makiažu, naudokite vandens pagrindu pagamintas priemones. Būtinai reguliariai valykite savo makiažo šepetėlius ir kruopščiai nuvalykite odą prieš einant miegoti.

- Stenkitės, kad veidas visuomet būtų švarus. Nesiremkite smakru ant rankų ir nuolat nelieskite savo veido. Reguliariai plaukite galvą ir stenkitės, kad plaukai neliestų veido, ypač kai miegate.

- Reguliariai mankštinkitės, nes tai padeda pagerinti kraujotaką ir pašalinti toksinus.

- Kasdieną gerkite daugiau vandens. "Aštuonios stiklinės vandens per dieną gali padėti išvengti aknės paūmėjimo.'' – teigia aknės ekspertai. Taip yra todėl, kad vanduo gali pašalinti iš organizmo kenksmingas medžiagas, ir tai tikrai padeda mažinti  aknę ir išvengti spuogų paūmėjimo.

- Odai su akne negalima naudoti riebių kosmetikos produktų. Venkite produktų, tokių kaip plaukų vaškas, intensyvūs aliejiniai purškalai ir riebūs valikliai.

- Įsitikinkite ar tai ne nuo maisto. Daugeliui žmonių, maisto alergija gali sukelti labai sunkią aknės formą. Reiktų vengti per daug riebaus ir aštraus maisto. Naujausi tyrimai parodė, kad aknę gali sukelti ir pienas, kuriame yra hormonų, o taip pat jūros gėrybės, kuriose yra palyginti didelis jodo kiekis. Jei įmanoma, sumažinkite tokio maisto vartojimą. Kiti maisto produktai, kurių galėtumėte vengti: cukrus, pieno produktai, keptas maistas, mėsa, riešutų sviestas, ir tt. Tuo pačiu manoma, kad žalios daržovės, daržovių sultys ir maistas, kuriame gausu cinko, gali padėti pagerinti spuogų būklę. Jūs taip pat galite naudoti mūsų natūralią kosmetiką.

- Nuprauskite veidą du kartus per dieną putojančiu prausikliu spuoguotai odai. Dar geriau, jei nusipirktumėte specialų Toniką spuoguotai odai. Nenaudokite šiurkščių kempinėlių, šepetėlių, nieko panašaus savo veidui. Tačiau nereikėtų veido prausti ir pernelyg dažnai, nes tai skatintų riebalines liaukas gaminti daugiau riebalų, kas paūmintų būklę.

- Jokiu būdu nespauskite ir netrinkite spuogų. Tai iš tiesų tik padidina riebalų gaminimąsi. Infekcija ir riebalai paplis po oda ir sukels dar daugiau spuogų. Be to, jūs rizikuojate padidinti tikimybę susidaryti randams ant veido.

Kokia yra geriausia riebios,  spuoguotos odos priežiūra?
Pagrindinis tikslas yra pagerinti jau esamų spuogų būklę ir užkirsti kelią naujų atsiradimui. Spuogų buvimas gali baigtis net randų susiformavimu. Tačiau, kai spuogai gydomi pradiniame atsiradimo etape, randų galima išvengti.

Yra įvairių metodų aknei gydyti. Bet visais atvejais rekomenduojama pirmiausiai pasitarti su odos gydytoju prieš pradedant bet kokį gydymą. Geriausias spuogų gydymo būdas yra tas, kurį jums patars gydytojas po to kai nuodugniai ištirs Jūsų odos būklę ir problemą.

Esama įvairiausių kremų, losjonų, tepalų, tablečių ir kitų vaisto formų, kurie skirti gydyti spuogus. Bet visada turėtumėte juos naudoti po gydytojo rekomendacijos. Pastebima, kad daliai aknės pacientų atsiranda depresijos požymių. Žmonės dažniausiai ieško geriausių spuogų šalinimo produktų, kurie galėtų visiškai išgydyti šią problemą. Tačiau reiktų suprasti, kad kiekvienam asmeniui veiksmingas bus individulas. Štai kodėl mes stengėmės pasiūlyti jums patarimus, kuriuos būtų lengva naudoti visiems žmonėms. 

Mūsų parduotuvė siūlo produktus, kurių pagalba galite sėkmingai kovoti su spuogais. Visa siūloma kosmetika spuoguotai odai čia.

Kanapių aliejaus pagrindu pagaminta kosmetika nėra vaistas nuo aknės. Tai yra papildoma terapinė priemonė, kuri gali pagerinti būklę skirtingais lygiais kiekvienu atskiru atveju. Aknės visiško išgydymo priemonių kol kas nėra išrasta. 

                               |    |  
Prenumeruok mūsų naujienas ir apie akcijas sužinok pirmas!
'.$close_txt.'