Gydomoji kosmetika Facebook
Natūrali ir ekologiška kanapių kosmetika
Pinigų grąžinimo garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
8 675 90667

Natūralus dezodorantas Perspi-Rock

Natūralus dezodorantas iš kalio aliuminio druskų užtikrina daugiau nei 24 val. apsaugą nuo prakaito kvapo. 60 g.
Gamintojas: Perspi Patch Ltd.
Prekinis ženklas: Perspi-Guard
Kilmės šalis: Jungtinė Karalystė

Klausti apie prekę

Kaina: 7.53 € (26.00 Lt)  
Kiekis:

Aprašymas

Perspi-Rock yra visiškai natūralus dezodorantas pagamintas iš kristalų išgaunamų iš Azijos druskų kasyklų. Perspi-Rock apsaugo nuo nemalonaus prakaito kvapo daugiau kaip 24 valandas. Šio dezodoranto gamybai nenaudojamos jokios cheminės medžiagos.

Perspi-Rock yra natūralus kalio aliuminio kristalas. Kalio aliuminis yra natūralus bakterijas naikinantis antiseptikas, todėl puikiai tinka nemaloniam prakaito kvapui naikinti. Jis sustabdo bakterijų, kurios sukelia nemalonų kvapą, atsiradimą ant odos.

Azijos žemyne šis natūralus mineralizuotos druskos kristalas naudojamas jau šimtus metų. Perspi-Rock odą padengia mikroskopiniu mineralinės druskos sluoksniu, kuris neužkemša porų ir apsaugo nuo nemalonaus prakaito kvapo.

Perspi-Rock yra parduodamas į delną telpančiame įpakavime, kuris lengvai telpa rankinėje ir idealiai tinka kelionės metu. Reguliariai naudojant šį dezodorantą Jums jo pakaks nuo 6 iki 8 mėnesių, priklausomai nuo kūno srities ploto, kurio prakaitavimą norite sustabdyti.

Mes Jums garantuojame, kad dezodorantas Perspi-Rock yra ekologiškas ir natūralus, kur kas mažiau dirginantis odą nei tas, kurį naudojate šiuo metu. Išbandę dezodorantą Perpsi-Rock Jus nustebsite, kad iki šiol apsieidavote be jo.
Pilna sudėtis »

Naudojimas

Dezodorantą Perspi-Rock suvilgykite po tekančiu vandeniu arba tepkite ant drėgnos kūno srities, kurią norite apsaugoti nuo nemalonaus prakaito kvapo. Naudokite tik ant švarios, nepažeistos odos.

Susijusios prekės

Komentarai

                               |    |  
Prenumeruok mūsų naujienas ir apie akcijas sužinok pirmas!
'.$close_txt.'