Gydomoji kosmetika Facebook
Natūrali ir ekologiška kanapių kosmetika
Pinigų grąžinimo garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
8 675 90667

Įklotai pažastims Perspi-Shield Ultra

Vienkartiniai pažastų įklotai apsaugai nuo nemalonaus prakaito kvapo. Neleidžia atsirasti prakaito dėmėms ant drabužių. 5 poros.
Gamintojas: Perspi Patch Ltd.
Prekinis ženklas: Perspi-Guard
Kilmės šalis: Jungtinė Karalystė

Klausti apie prekę

Kaina: 6.95 € (24.00 Lt)  
Kiekis:

Aprašymas

Vienkartiniai pažastų įklotai Perspi-Shield Ultra apsaugo nuo nemalonaus prakaito kvapo ir neleidžia atsirasti prakaito dėmėms ant drabužių. Įklotai Perspi-Shiel Ultra Jus apsaugos nuo prakaito daugiau nei 8 valandas.

Perspi ShieldJie yra itin ploni, patogios formos, lengvai prilimpa prie drabužio, bekvapiai.  Konsultuojantis su įklotų pažastims vartotojais buvo sukurti plonesni, patogesnės formos ir nepastebimi įklotai, kurie efektyviai sugeria prakaitą ir neleidžia sklisti prakaito kvapui. Priklijuotas Perspi-Shield Ultra įklotas ant drabužio sukuria kliūtį tarp pažastų ir audinio, kuri apsaugo Jūsų drabužius nuo drėgmės. Įklotai padengti lipniu sluoksniu, todėl lengvai prilimpa ant audinio (marškinių, palaidinės, marškinėlių, švarko ir pan.). 
 
Vienkartiniai įklotai Perspi-Shiel Ultra yra itin ploni, patogios formos, nekelia garso (negirgžda). Jie yra praktiškai nepastebimi, todėl galėsite drąsiai juos naudoti kiekvieną dieną ir jaustis užtikrintai.

Įklotai yra universalūs: tinka ir vyrams, ir moterims.

Naudojimas

1. Išverskite drabužį, atkelkite drabužio siūlę pažasties srityje ir padėkite ant kieto, lygaus paviršiaus.
2. Nuplėškite didesnį įkloto apsauginį lapelį ir pridėkite jį ant apatinės drabužio dalies, siūlės srityje. Tą patį padarykite su mažesniu lapeliu, tik jį klijuokite rankovės dalyje.
3. Palaikykite prispaudę įklotą 10 sekundžių. Pirštais spausdami apveskite aplink įkloto kraštus - taip užtikrinsite tinkamą sukibimą su drabužiu.

Susijusios prekės

Komentarai

                               |    |  
Prenumeruok mūsų naujienas ir apie akcijas sužinok pirmas!
'.$close_txt.'