Gydomoji kosmetika Facebook
Natūrali ir ekologiška kanapių kosmetika
Pinigų grąžinimo garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
8 675 90667

Kosmetika sportui


2013-ųjų vasara pasitiko didžiuosius Lietuvos miestus maratonų lietumi. Beveik kiekvieną savaitgalį buvo galima stebėti pro šalį prabėgančius bėgikus arba būti vienam iš atkakliųjų, pasiryžusių įveikti 5 kilometrus, 10 kilometrų ar net visą maratoną.

Vieni išbėgo į trasas beveik nesitreniravę ir tiesiog norėdami išbandyti save, kiti - bėgiojo ir ruošėsi ištisus metus ar kelerius. Nors rezultatas džiugina ne tik pačius, bet ir aplinkinius, procesas gali būti nemaloniai varginantis ar net skausmingas. Tam, kad netektų kentėti nuo patemptų raumenų ar nutrynimų, yra priemonių, kurios sušildydamos ir sutvirtindamos odą gali padėti pasitikti finišą su džiugia šypsena.

Specialiai užsiimantiems sportu Monake buvo sukurta AKILEINE Sports kosmetikos linija. Prancūzijos Olimpinio ir sporto komitetų profesionalai oficialiai pasirinko AKILEINE priemones Pekino Olimpinių žaidynių Prancūzijos sportininkams. Nepaisant to, AKILEINE pabrėžia, jog šios priemonės skirtos ir sporto profesionalams, ir mėgėjams.

Tokią aktyvią vasarą mes norime pasidžiaugti kartu su jumis - įveikusiais savo užsibrėžtą tikslą, savo maratoną. O tiems, kurie dar tik pradės pirmus žingsnius tikslo link, linkime kantrybės ir ištvermės, nepriklausomai nuo to, ar jūsų laukia pirmieji bėgiojimo rytai, sveikos gyvensenos pradžia, ilgi kilometrai dviračiu ar aistringi vakarai šokių aikštelėje.

AKILEINE PRIEMONĖS SPORTUOJANTIEMS

Kosmetika sportui AKILEINE Sports tinka užsiimantiems įvairiu mėgėjišku ir profesionaliu sportu. Ypač rekomenduojama ištvermės sportui.


  • Šildomasis gelis sportuojantiems AKILEINE Sports START

Tai raumenų apšilimui skirtas gelis. START gelis paruošia raumenis juos sušildydamas ir padeda apsaugoti odą nuo šaltų oro sąlygų. Gelio sudėtyje yra saldžiųjų pipirų augalo ekstraktas, kuris aktyvuoja kraujo mikrocirkuliaciją ir suteikia staigų šilumos pojūtį.

- Paruošia odą ir raumenis prieš sportą
- Ypač naudingas sportuojantiems šaltuoju metų laiku
 

  • Kremas nuo pritrynimo sportuojantiems AKILEINE Sports NOK

Kosmetika sportininkams, kuri apsaugo odą nuo nutrynimų, pūslių ir paraudimo. Kremas skirtas odai sustiprinti ir apsaugoti nuo nutrynimų, ypač esant trinčiai, kai sportuojant oda trinasi į odą ar sporto įrangą (pažastys, kirkšnys, bėgimo bateliai,
čiuožimo ar slidinėjimui skirti batai, dviratininko šortai ir pan.). NOK kremas taip pat
sustiprina odos elastingumą ir atsparumą.

Kremo sudėtyje esantis taukmedžio sviestas (30 proc.) aprūpina odą natūraliais elementais (vitaminais, fitosteroliais), kurie suteikia optimalų odos drėkinimo balansą ir padidina odos atsparumą, taip apsaugodamas nuo pūslių susiformavimo


  • Atpalaiduojamasis gelis sportui AKILEINE Sports RELAX

Be ilgų masažų numalšina raumenų nuovargį. Ši kosmetika sportui pat gali būti naudojama prieš sportuojant, jei raumenys pernelyg įsitempę.

Veikia esant nuovargiui aprūpindamas raumenis natūraliais mineralais, kurie padeda pašalinti sporto metu susikaupusias kenksmingas medžiagas (pieno rūgštis ir kt.). Išlaisvinti nuo toksinų raumenys atgauna įprastą elastingumą ir tonusą.


  • Apsauginis kremas nuo saulės AKILEINE Sports SUN SPF 50

Stipri apsauga nuo saulės su UVB ir UVA+++ filtrais. Kremas bespalvis ir hipoalerginis (visiškai nealergizuoja). Atsparus vandeniui ir prakaitui.


  • Masažo aliejus sportuojantiems AKILEINE Sports KIMAS

Aliejus apšildo raumenis prieš sportą bei atpalaiduoja po jo. Aliejaus sudėtyje esanti arnika ir vynuogių sėklų aliejus atpalaiduoja ir suteikia žvalumo ir gaivos jausmą. Masažinis aliejus saugo sportininkų odą nuo šalčio ir drėkina.
                               |    |  
Prenumeruok mūsų naujienas ir apie akcijas sužinok pirmas!
'.$close_txt.'