Gydomoji kosmetika Facebook
Natūrali ir ekologiška kanapių kosmetika
Pinigų grąžinimo garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
8 675 90667

Asepta Laboratoires


„Asepta Laboratoires“ – kosmetikos kūrėja ir gamintoja, tarptautiniu mastu pripažinta dėl inovatyvumo ir aukščiausio lygio priemonių, skirtų specifinėms odos problemoms spręsti. Kompanijos istorija prasidėjo 1946 m. Monake, kai buvo sukurta unikali pėdų priežiūros kremo formulė, skirta Monte Karlo kazino dirbantiems krupje, kurie skundėsi dėl skaudančių kojų ir pėdų.  Nuo tada prekiniu ženklu AKILEINE pažymėtos pėdų priežiūros priemonės tapo vienos pirmaujančių pasaulyje, vertinamos dėl kokybės ir efektyvumo.

 

ASEPTA produktai kuriami griežtai prižiūrint farmacininkams ir dermatologams. Sukūrus naują formulę, farmacinė laboratorija atlieka nuodugnius testus visuose gamybos proceso etapuose.

                                                  
 

ASEPTA bendradarbiauja su įvairių sričių medikais, universitetais, nepriklausomų tyrimų kompanijomis ir kitais sveikatos priežiūros specialistais iš viso pasaulio. Tokiu būdu užtikrinama, kad panaudojamos pačios naujausios pasaulyje išrastos technologijos ir tyrimai.

ASEPTA – tai vardas, kuriuo pasitiki medikai, farmacininkai ir grožio specialistai.

Kompanijai priklauso visa eilė patentuotų ingredientų bei procesų, kurie naudojami gamyboje ir suteikia aiškius konkurencinius pranašumus.

Šiandien kompanija kuria ir gamina kosmetikos priemones, skirtas veido, plaukų, rankų, nagų, pėdų ir viso kūno priežiūrai. Jai priklauso tokie prekiniai ženklai kaip Akileine, Cicaleine, Akildia, Onykoleine, Akilwinter, Coup d'Eclat, Ecrinal, Vitacitral, Acipic ir Heliabrine.

Coup d‘Eclat kosmetika yra skirta kovai su raukšlėmis. Į šių odos priežiūros priemonių sudėtį įeina tokie ingredientai, kaip kolagenas, peptidai, hialurono rūgštis, vynuogių kauliukų ir granatų aliejai bei ginkmedis.
Plaukų slinkimą sumažins Ecrinal plaukų priežiūros priemonės. Šampūnai, atstatomieji balzamai bei ampulės su natūraliu augimo aktyvatoriumi ANP®padės padės atgauti plaukų žvilgesį bei sustiprins juos nuo šaknų iki galiukų.
Jeigu Jūsų kulnai sutrūkinėja, rankų oda išsausėjusi, ar turite nagų grybelį siūlome įsigyti Cicaleine, Onykoleine ar Ecrinal kojų ir rankų priežiūros priemonių.                               |    |  
Prenumeruok mūsų naujienas ir apie akcijas sužinok pirmas!
'.$close_txt.'