Gydomoji kosmetika Facebook
Natūrali ir ekologiška kanapių kosmetika
Pinigų grąžinimo garantija
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
8 675 90667

Antiperspirantas Perspi Sensitive

Efektyvus antiperspirantas nuo prakaitavimo be aliuminio, alkoholio, parabenų. 50 ml.
Gamintojas: Perspi Patch Ltd.
Prekinis ženklas: Perspi-Guard
Kilmės šalis: Jungtinė Karalystė

Klausti apie prekę

Kaina:
25.78 € (89.01 Lt)  
23.00 € (79.41 Lt)  
-11%
Kiekis:

Aprašymas

Antiperspirantas Perspi Sensitive neturi nei aliuminio, nei alkoholio, nei parabenų, tačiau naikina prakaitą taip pat efektyviai, kaip antiperspirantai, kurių sudėtyje yra net iki 10 proc. aliuminio chlorido.

Šis Perspi produktas buvo specialiai sukurtas žmonėms turintiems jautrią odą, todėl jį galima drąsiai naudoti jautrioms kūno vietoms: veidui, kaklui ar bikini zonai, šioms kūno vietoms nerekomenduojamas antiperspirantas Perspi-Guard.

Nepaisant to, kad antiperspirantas Perspi Sensitive yra itin švelnus, jis gali būti efekyviai naudojamas ir pažastims, rankoms, kojoms ar kitoms kūno vietoms, kur prakaitas ir nemalonus kvapas kelia didžiausias problemas. Moksliniai tyrimai rodo, kad Perspi Sensitive yra toks pat stiprus kaip ir antiperspirantai, kurių sudėtyje yra net 10 proc. aliuminio chlorido, todėl šis produktas itin vertinamas.

Perspi Sensitive rinktis verta, nes jo sudėtyje nėra aliuminio, alkoholio ir parabenų. Jis tinka net itin jautrioms kūno vietoms (veidui, delnams, padams, bikini zonai). Veikia taip pat kaip ir Botulino injekcijos. Produktas pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu.

Perspi Sensitive poveikis yra moksliškai įrodytas. Gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, aptinkamos prabangiuose senėjimą stabdančiuose kremuose ir losjonuose.

Reguliariai naudojant šio kiekio Jums pakaks nuo 8-10 savaičių, priklausomai nuo kūno srities ploto, kurio prakaitavimą norite sustabdyti.
Pilna sudėtis »

Naudojimas

Vakare prieš einant miegoti patepkite Perspi-Gel ant švarios, sausos odos. Norint pasiekti maksimalų rezultatą, rekomenduojama naudoti reguliariai.

Susijusios prekės

Komentarai

                              |  
Prenumeruok mūsų naujienas ir apie akcijas sužinok pirmas!
'.$close_txt.'